Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Płatności

Producenci

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

 • 7S
  Lusówko ul. Tarnowska 81
  62-080 Tarnowo Podgórne
  NIP: 764-134-98-69
 • E-mail:biuro@baterie24.com.pl
 • Telefon530-515-280
  792-341-404
 • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 16.00, sob. 10.00 - 14.00

Płatności


W naszym sklepie internetowym Baterie24.com.pl możesz zapłacić na różne sposoby.

Sposób płatności wybierasz w trakcie składania Zamówienia.

 


Przelew bankowy online i BLIK

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja.

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez pośrednika wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

BLIK jest szybką, wygodną i bezpieczną płatnością realizowaną na smartfonie w aplikacji Banku wspierającego BLIK, czyli Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe i Orange Finanse.
​​​​​​​

Gotówka

Za Zamówione Towary płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionego sprzętu. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe. Do realizacji Zamówienia doliczamy dodatkową opłatę 5,95 zł.


Przelew tradycyjny

Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Ponieważ dla każdego Zamówienia generowany jest unikatowy numer , pamiętaj, aby w przelewie podać numer zamówienia wskazany w wiadomości. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.


Przejdź do strony głównej
Copyright © Baterie24.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Blur.pl